Lektori

222

Monika Mezeiová
Lektor
Levice
monika.mezeiova@acetsr.sk
+421 901 777 627
   Monika sa aktívne venuje práci s deťmi a mládežou v meste Levice. Okrem toho sa venuje samozrejme lektorskej činnosti prevažne v Nitrianskom kraji. V minulosti pracovala ako pedagóg na prvom aj druhom stupni základnej školy. Na školách robí prednášky na tému rodiny, lásky a vzťahov. Hodnoty zdravej rodiny sú v jej živote veľmi viditeľné, ich rodina je pre mnohých príkladom.
 .
.
.

111

Jaroslav Hladík
Lektor
Senica
   Jaroslav žije aj so svojou manželkou v meste Senica. Vykonáva lektorskú činnosť prevažne v Trnavskom kraji. Je známy svojou obetavosťou a ochotou pomôcť druhým. Jaroslav je veľmi čestným mladým mužom z ktorého si môžu mnohí brať príklad. Jeho srdce horí pre mladú generáciu. S manželkou sa spoločne venujú práci s deťmi a mládežou v meste Senica.
.
.

.

333

Peter Slaný
Riaditeľ/Lektor
Púchov
peter.slany@acetsr.sk
+421 944 232 532
Peter sa venuje prednáškovej činnosti na školách. Okrem toho je riaditeľom ACET SR, koordinátorom európskeho projektu EVS a vedúcim nízkoprahového klubu Connect Club v Púchove. Rád sa osobne venuje mladým ľuďom a pedagógom. Verí v zdravú rodinu, manželstvo avernosť. Miluje mladých ľudí a vidí v nich úžasný potenciál. Jeho túžbou je priniesť teenagerom ochutnávku závislosti a jej dopadu na život jednotlivca bez toho, aby sami okúsili drogu. V neposlednom rade je jeho poslaním predložiť žiakom a študentom hodnoty rodiny, manželstva a vernosti. Pomáha mladým ľuďom naučiť sa správne rozhodovať. Peter je šťastne ženatý, s manželkou Kristínou majú synčeka Árona.